Rebecca na kthen verën me këto foto 'përvëluese'

Bota e Yjeve

Rebecca na kthen verën me këto foto 'përvëluese'

Nga: Bota sot Më: 15 janar 2021 Në ora: 19:08
Rebecca Gormley

Ajo ka argëtuar shumë herë ndjekësit e saj me disa pamje në mediat sociale, në të cilat shfaqet e veshur shumë rrallë.

Dhe Rebecca Gormley përsëri të premten ndau disa foto me bikine në Instagram nga një festë e mëparshme në Marbella.

Ylli i Love Island dha një shfaqje të bujshme, derisa u shfaq me një veshje dy pjesëshe.

Modelja bukuroshe kishte zgjedhur një vend shumë të veqantë për të realizuar fotot./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat