Luana Vjollca shpenzon afro 4 mijë euro për paraqitjen e fundit

Bota e Yjeve

Luana Vjollca shpenzon afro 4 mijë euro për paraqitjen e fundit

Më: 16 janar 2021 Në ora: 17:10
Luana Vjollca

Luana Vjollca shpenzon shuma të mëdha për rrobat që vesh në ekran.

Moderatorja shqiptare njihet për shijen që ka sepse shpesh herë komentohet për veshjet e saj në emisionin televizion.

Së fundmi ajo është përfolur për veshjen e shtrenjtë e cila i kushtoi rreth 4 mijë euro.

 

Fustani i saj kushtoi 1,350€ kurse xhaketa e saj 1,698€ dhe këpucët kanë çmimin prej 575€.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat