Modele kaq seksi nuk keni parë ndonjëherë

Bota e Yjeve

Modele kaq seksi nuk keni parë ndonjëherë

Më: 17 janar 2021 Në ora: 11:24
Konstantina Gianni

Ajo është një nga modelet më të nxehta dhe seksi të Instagramit.

Modelja Konstantina Gianni çmend ndjekist e saj me pozat e saj provokuese.

Gianni shpesh herë publikon foto nudo dhe topless duke ngritur temperaturat në rrjet. Përveçse një modele ajo ka një pasion të madh muzikën, pasi punon në clube nate si Dj.

Gjtihashtu një pasion të madh ka edhe për aktrimin.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të Konstantinës që mund ti shihni në galerinë e mëposhtme.

Image
Konstantina Gianni
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat