Modelja pozon për Shën Valentin, duket më e 'nxehtë' se kurrë

Bota e Yjeve

Modelja pozon për Shën Valentin, duket më e 'nxehtë' se kurrë

Nga: Bota sot Më: 17 janar 2021 Në ora: 18:23
Christine McGuinness

Christine McGuinness ka ngritur impulset me fotosesionin e ri për Shën Valentin të Ann Summers, në fotoshotingun e quajtur 'Be Your Fantasy'.

Modelja 32 vjeqare dukej e bujshme në fotografitë e bezdisshe, derisa modeloj për koleksionin e të brendshmeve të femrave.

Flokët e saj i kishte lënë të lirshme bionde, duke u paraqitur në formën më të mirë.

Christine ka treguar pasuritë e saj të bollshme në sytjena të vogla duke modeluar me ngjyrë të zezë dhe këpucët e saj ngjyrë bronzi./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat