Sa herë ka qenë Tuna e martuar?

Bota e Yjeve

Sa herë ka qenë Tuna e martuar?

Më: 18 janar 2021 Në ora: 12:13
Tuna

Për të gjitha vitet sa është pjesë e skenës, për këngëtaren Tuna u përfol rreth privatësinë e saj.

Në pjesën e thashethemeve të emisionit ‘Show Time’ këtë javë ka qenë Tuna.

Këngëtarja i ka bërë publike tri prej lidhjeve të saj, dy prej të cilave i ka zyrtarizuar me martës.

Martesa e parë e saj ka qenë me Rilind Rekën, dasma e të cilëve bëri shumë bujë për luksin.

Më pas ajo u nda nga djali i amabasadorit Blerim Reka. 

Shkuan pak vjet, e Tuna bëri publike lidhjen me reperin Cozman, të cilët lanë trashëgimi superhitin “Fenix”, në vitin 2013.

Image

E kur kjo lidhje përfundoi, Tuna sërish bëri zhurmë me lidhjen e saj të re.

Pas ndarjes me Cozman, Tuna zyrtarizoi lidhjen me Patris Berishën, vëllain e këngëtarit Robert Berisha. Me të u martua dhe ka një djalë.

Image

Mirëpo Tuna, sic duket i ka dhënë fund edhe martesës me Patrisin, pasi ka larguar mbiemrin e tij nga Instagrami i saj dhe po ashtu Tianit ia ka ndërruar, duke ia vendosur mbiemrin e saj të vajzërisë.

Ajo është shpërngulur në Amerikë dhe nuk dihet cila do të jetë zgjedhja e saj në të ardhmen. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat