Arta Nitaj shfaqet provokative, ekspozon asetet

Bota e Yjeve

Arta Nitaj shfaqet provokative, ekspozon asetet

Më: 19 janar 2021 Në ora: 22:11
Arta Nitaj

Aktorja ka publikuar fotografi nga seti i ri.

E veshur provokative duke venë në pah asetet e saj, Arta Nitaj mori vëmendjen e ndjekësve

Në Instagramin zyrtar ka postuar imazhe, teksa shihet e veshur në një bluzë tërheqëse dhe një palë xhinse.

Nga bluza që ka zgjedhur shohim se ka venë në pah gjoksin. Flokët i ka lëshuar ka vendosur edhe makijazh.

Ndryshe, Arta Nitaj është aktive me postime në rrjete sociale e cila shpeshherë provokon me paraqitjet. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat