Bikinet e bardha ia nxjerrin në pah linjat e 'nxehta'

Bota e Yjeve

Bikinet e bardha ia nxjerrin në pah linjat e 'nxehta'

Nga: Bota sot Më: 22 janar 2021 Në ora: 18:26
Lottie Moss

Ajo u nis në Meksikë për punë, në fillim të këtij muaji.

Dhe Lottie Moss po tregonte frytet e punës së saj derisa ndau disa foto mahnitëse e veshur me bikine.

Modelja 23 vjeqare në këtë postim tha se është duke punuar në diqka vërtetë argëtuese.

Bikinet e bardha përputheshin më flokët e saj të bardha, bionde./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat