Brooklyn Beckham me veshje plot stil gjatë shëtitjes në West Hollywood

Bota e Yjeve

Brooklyn Beckham me veshje plot stil gjatë shëtitjes në West Hollywood

Më: 23 janar 2021 Në ora: 23:26
Brooklyn Beckham

Ai është duke u përgatitur që të kurorëzojë dashurinë e tij me martesë pas dy vitesh.

Bëhet fjalë për Brooklyn Beckham, i cili gjatë vitit që lamë pas u fejua me modelen Nicola Peltz, shkruan Daily Mail.

Që nga atëherë, dyshja janë parë shpesh në bashku në publik, përfshirë edhe në postimet në rrjete sociale.

Por, kësaj here të fundit, Brooklyn është parë i vetëm West Hollywood, teksa shihej duke shijuar një pije.

21-vjeçari sapo kishte mbaruar stërvitjet në palestër, ndërsa shihej duke dalë për një shëtitje të lirë.

Sikurse edhe në shumicën e rasteve, ai është parë me një veshje plot stil, duke mos harruar edhe maskën mbrojtëse.

Sidoqoftë kësaj, Beckham dhe Peltz po pretendojnë që të organizojnë një martesë të madhe në vitin 2022. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat