Kjo është vajza e re që do t’i bashkohet sonte “Për’puthen”, do të shtohet konkurrenca

Bota e Yjeve

Kjo është vajza e re që do t’i bashkohet sonte “Për’puthen”, do të shtohet konkurrenca

Më: 24 janar 2021 Në ora: 10:58
Antonela Berisha

Sonte në emisionin “Për’puthen Prime”, pritet që të largohen si çifti i parë, Tea dhe Andi, të cilët do të vazhdojnë njohjen jashtë programit.

Por, sonte do të hyjnë personazhe të reja.

“Për’puthen” do t’i bashkohen një vajzë dhe tre djem.

Image

Por sipas disa informatave vajza që do të hyjë është Antonela Berisha, e cila ka origjinë nga Shkodra, por se jeton në Milano të Italisë.

Antonela është dizajnere mode, por ajo që është vërejtur është se disa nga djemtë e “Për’puthen” në rrjetin social Instagram e ndjekin atë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat