Rihanna merr komplimete të shumta nga fansat për pozat me të brendshme

Bota e Yjeve

Rihanna merr komplimete të shumta nga fansat për pozat me të brendshme

Më: 25 janar 2021 Në ora: 12:37
Rihanna

Rihanna është ndër këngëtaret me famë ndërkombëtare që ka treguar sukses edhe në sferën e biznesit.

Artistja që një kohë të gjatë është duke shpenzuar energjinë në ‘Savage x Fenty’, derisa po lanson linjat e reja të të brendshmeve

32-vjeçarja në një postim në rrjetin social Instagram ka ndarë disa imazhe, me të cilat ka lënë gojëhapur mijëra fansa.

Image

Zeshkania është parë me të brendshme të zeza, derisa përmes lëvizjeve provokuese theksonte tiparet e bujshme trupore.

Ajo merrte poza interesante para kamerës, teksa u pa duke shijuar një gotë shampanjë e edhe duke u shtrirë në krevat.

Për shkak të kohës së shpenzuar në biznesin e saj, Rihanna nuk ka lansuar asnjë album që nga viti 2016.

Kurse sa i përket jetës private, së fundmi po aludohet se ajo dhe ASAP Rocky janë në lidhje dashurie. 

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat