Keisi habit ndjekësit, shfaqet me tatuazhin gjigand në krah

Bota e Yjeve

Keisi habit ndjekësit, shfaqet me tatuazhin gjigand në krah

Më: 25 janar 2021 Në ora: 17:38
Keisi Lushaj

Keisi Lushaj ka çuditur ndjekësit me paraqitjen e fundit.

Menjëherë pas publikimit të lidhjes së Stresit me Keisin, ajo u kthye menjëherë në një ndër personazhet më të ndjekur e më të komentuar në rrjete sociale.

Ndërsa me foton e fundit të publikuar ajo ka habitur ndjekësit e Instagramit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BKC Official (@bkc___)

Nuk dihet se a është e vërtetë apo jo, por Keisi ka bërë një tatuazh në të gjithë krahun dhe la ndjekësit gojë hapur.

“Surprizë!”, shkroi ajo dhe komentet që vërshuan në foton e saj ishin nga më të ndryshmet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat