E dashura e Lavezzit: Mjaft me futbollin, do ta stërvit unë tani

Bota e Yjeve

E dashura e Lavezzit: Mjaft me futbollin, do ta stërvit unë tani

Më: 26 janar 2021 Në ora: 08:39
Natalia Borges

Natalia Borges hedh poshtë hipotezën e një rikthimi në fushën e blertë të Lavezzit.

Ish-lojtari i Napolit, i cili doli në pension në 2019.

Pas përfundimit të përvojës në Kinë nuk do t'i rikthehet futbollit dhe këtë e ka konfirmuar e dashura e tij.

Image

Megjithatë zërat për ta bindur atë të t'i rikthehet futbollit sigurisht që nuk mungojnë. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat