Kim e provokon bashkëshortin, ja se ҫfarë ka humbur

Bota e Yjeve

Kim e provokon bashkëshortin, ja se ҫfarë ka humbur

Nga: Bota sot Më: 26 janar 2021 Në ora: 09:38
Kim Kardashian

Kim Kardashian dhe burri i saj Kanye West duket se po shkojnë drejtë divorcit pas më shumë se gjashtë vitesh martesë.

Por shpërqëndrimet e shumta në jetën e saj, duket se nuk e kanë penguar atë në marketingun e plotë të markës së saj të veshjeve SKIMS në platformën e mediave sociale.

Dhe të hënën Kim tregoj linjat e saj tërheqëse në veshjet e saj SKIMS, firmë të cilën e themeloi në vitin 2019.

Ajo kishte veshur gete të ngushta të gjata dhe një palë sytjena që shumë qartë tregoni vijat e trupit të saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat