Dafina merr vëmendjen e ndjekësve me flokët kaçurrela

Bota e Yjeve

Dafina merr vëmendjen e ndjekësve me flokët kaçurrela

Më: 26 janar 2021 Në ora: 11:19
Dafina Zeqiri

Dafina ka ka publikuar pamje me flokë kaçurrela.

Këngëtarja e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, është një prej emrave të estradës e cila shpesh tërheq vëmendjen me paraqitjet e saj.

Edhe së fundmi ajo ka bërë që të gjithë ta kthejnë kokën drejt saj dhe kësaj radhe me flokët kaçurrela.

Image

Këngëtarja ka publikuar një Instastory ku ka treguar ‘look-un’ e ri, i cili kapi vëmendjen e fansave të saj mjaft shumë.

Së fundmi këngëtarja është përfolur për lidhjen me DJ Geek, ku çifti edhe postuan imazhe të ëmbla me njëri tjetrin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat