Modelja mahnit ndjekësit me trupin e saj

Bota e Yjeve

Modelja mahnit ndjekësit me trupin e saj

Më: 27 janar 2021 Në ora: 21:55
Rosanna Cordoba

Rosanna Cordoba është një blogere kolumbiane e modës dhe modele fitnesi.

Ajo është bërë e njohur për pamjen e saj të mrekullueshme.

Që kur u transferua në Amerikë në 2013 për të ndjekur ambiciet e saj për t’u bërë një modele, Rosanna është bërë një frymëzim për njerëzit çdo ditë.

Image
Rosanna Cordoba

Vendimi i saj i guximshëm dhe i vështirë për të lënë vendin e saj për të ndjekur diçka më të madhe shërben si një motivim për këdo që dëshiron të marrë një dhe të arrijë majat në fushën e modelingut.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat