Khloe Kardashian tregon të pasmet, por ajo që bie në sy është diqka tjetër

Bota e Yjeve

Khloe Kardashian tregon të pasmet, por ajo që bie në sy është diqka tjetër

Nga: Bota sot Më: 21 shkurt 2021 Në ora: 19:50
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian ndezi spekulime se fejuar me të dashurn Tristan Thompson, derisa tregoi një unazë gjgante në Instagram.

Ylli televiziv doli në mediat socale për të promovuar linjën e saj të re të këpucëve Good American me një foto të këpucëve dhe të pasmeve.

Por ishte një guri masiv në gishtn e saj pasi që bëri njerëzit të flisnin.

Ndryshe, Khloe ishte ndarë nga Tristan pas një tradhtie që kishte bërë ai./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat