Zaimina Vasjari vë në pah këmbët e gjata me pozat në setin e ri fotografik

Bota e Yjeve

Zaimina Vasjari vë në pah këmbët e gjata me pozat në setin e ri fotografik

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 08:37
Zaimina Vasjari

Zaimina ka publikuar imazhe të reja që morën vëmendje në rrjete sociale.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, është një nga emrat shumë të përfolur për publikun e gjerë shqiptar.

Ajo qëndron mjaft aktive në rrjete sociale prej ku edhe publikon imazhe apo video të ndryshme gjatë ditës.

Zaimina së fundmi ka ndarë disa imazhe me ndjekësit e saj ku vuri në pah format trupore për të cilat përflitet mjaft shumë.

Pas publikimit të imazheve ajo ka pranuar komente po zitive nga fansat dhe kolegët e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat