Modelja sjell linjat 'vrasëse' nga pishina

Bota e Yjeve

Modelja sjell linjat 'vrasëse' nga pishina

Nga: Bota sot Më: 24 shkurt 2021 Në ora: 09:51
Blanca Blanco

Blanca Blanco ka treguar linjat e saj 'vrasëse' në një veshje të gjelbërt neon dersa po shijonte pishinën e Maybourne Beverly Hills.

Duke treguar figurën e saj senzacionale gjatë të hënës, 40 vjeqarja ka nxjerrë në pah të pasmet e saj fantastike në bikine të vogla.

Bomba dukej e qetë derisa zhytej në rrezet e diellit dhe shfaqte edhe disa mahnitëse të kësaj pjese.

Duke provokuar, ajo ka realizuar disa foto të 'nxehta' në këtë vend./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat