Kelly Brook sërish merr vëmendje

Bota e Yjeve

Kelly Brook sërish merr vëmendje

Nga: Bota sot Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 21:27
Kelly Brook

Ajo asnjëherë nuk dështon të marr vëmendje me sensin e stilit që ka.

Dhe Kelly Brook dukej shumë mirë kur arriti në Global Studios për të prezantuar emisionn e saj Heart Rado të enjten.

Prezantuesja tregoi elegancën e rastësishme me një fustan të shkurtër me mëngë të gjata.

Ajo kishte veshur edhe një palë qizme të gjata dhe jelek të bardhë që shkonin mirë me fustanin./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat