Kendall Jenner, kaq të thjesht nuk e kemi parë asnjëherë

Bota e Yjeve

Kendall Jenner, kaq të thjesht nuk e kemi parë asnjëherë

Nga: Bota sot Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 09:41
Kendall Jenner

Ndonëse Kendall Jenner ka jetuar në pjesën më të madhe në Neë York, ajo është parë duke shjuar kënaqësitë e bregut perëndimor.

Supermodelja 25 vjeqare është parë duke shëtitur në diell në një nga trotuaret e Beverly Hills me shokun e saj Fai Khadra.

Me pantollona të bardhë dhe bluzë të bardha, Kendall na jep një pamje të thjeshtë, ndonëse është ndër modelet më të kërkuara në bota.

Së fundi është përfol shumë për lidhjen e saj të dashurisë që për një kohë të gjatë u mbajt e fshehur./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat