Ja si duket Marina e maskuar si Hyrremi

Bota e Yjeve

Ja si duket Marina e maskuar si Hyrremi

Më: 26 shkurt 2021 Në ora: 23:37
Marina Vjollca

Marina Vjollca është bukuroshja e Klanifornisë.

Por jo vetem kaq. Lirshëm mund të themi se ajo është edhe nusja më e bukur e martuar në Kosovë.

Marina dhe Geti në vazhdimësi kane treguar se martesa e tyre po ju ecën super mirë, pavarësisht thashethemeve të ndryshme.

Marina njihet edhe si një femër me karakter goxha të ëmbël.

Së fundmi ajo ka marrë përsipër të maskohet si aktorja e njohur turke Hyrrem.

A po i ka hije?

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat