Luante shumë kohë Playstation/ Modelja seksi lë futbollistin e famshëm

Bota e Yjeve

Luante shumë kohë Playstation/ Modelja seksi lë futbollistin e famshëm

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 08:55
Rubi Mae

Dele Ali, pas  katër vitesh së bashku, është ndarë nga e dashura e tij modele Rubi Mae, pak para ditës së Shën Valentinit

Çifti, të dy nga 24 vjeç, janë ndarë pas një serie konfliktesh të nxehta dhe ajo tashmë është larguar nga shtëpia e tyre. Miqtë  thonë, se modelja Rubi ishte “e zemëruar” për sjelljen e fundit të yllit të Spurs dhe Anglisë, i cili “kalonte shumë kohë duke luajtur Fortnite në Playstation”.

“Marrëdhënia e tyre ka qenë e trazuar, por tani i ka ardhur fundi. Rubi është e trishtuar, por po kujdeset për veten tani” tha një mik i tyre. Ata u ndanë pak para ditës së Shën Valentinit dhe kanë bllokuar njëri-tjetrin në rrjetet sociale.

Image
Dele Ali, Rubi Mae

Ruby, e cila ka modeluar për “Dolce & Gabbana” dhe “Chanel”, filloi të dilte me Dele në vitin 2016. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat