Selena Gomez shfaqet në shoqërinë e një aktori dhe fansat e saj nisën menjëherë nga kërcënimet

Bota e Yjeve

Selena Gomez shfaqet në shoqërinë e një aktori dhe fansat e saj nisën menjëherë nga kërcënimet

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 09:21
Selena Gomez, Aaron Dominguez

Selena Gomez po xhiron një serial për “Hulu”, “Only Murders in the Building”, së bashku me Aaron Dominguez. Pikërisht ky projekt i ri u bë shkak që në rrjet të qarkullonin fjalë se dyshja janë të lidhur bashkë dhe që Aaron të merrte një lum kërcënimesh nga fansat e Selena-s.

Dominguez ka publikuar në Instagramin e tij një nga mesazhet që ka marrë nga një fans i Selenës, i cili i shkruan se ai është i shëmtuar dhe se duhet të heqë dorë sa më parë nga artistja, sepse ajo meriton dikë më të mirë. Megjithatë Aaron Dominguez i ka kaluar me shumë sportivitet këto mesazhe, duke treguar se ka qeshur shumë me to.

Gjithashtu ai ripublikoi postimin e dikujt, që shkruante: “Selena realisht kaloi nga Justin Bieber tek Aaron Dominguez”. Mirëpo edhe këtë postim aktori e shoqëroi me disa emoji duke qeshur me lot e përkrah shkroi: “Këta fëmijë nuk heqin dorë”, duke ju referuar fansave të Selenas-s.

Image
Selena Gomez, Aaron Dominguez

Këto komente erdhën pak ditë pasi Gomez dhe Dominguez u fotografuan teksa xhironin një nga skenat e serialit. Ata të dy kanë thjesht raport miqësor dhe asgjë më tepër, siç mendojnë fansat e artistes. Madje ata kanë treguar se kanë krijuar shoqëri përtej ekranit, pasi në fillim të kësaj jave morën pjesë të dy në një video live në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat