Nicola Peltz pranon dhuratën më të ëmbël nga familja Beckham

Bota e Yjeve

Nicola Peltz pranon dhuratën më të ëmbël nga familja Beckham

Më: 2 mars 2021 Në ora: 10:29
Nicola Peltz dhe Brooklyn Beckham

Brooklyn dhe prindërit e tij i kanë bërë një dhuratë të bukur modeles.

Çifti i njohur janë mjaft aktiv në rrjete sociale me dedikime ndaj njëri tjetrit.

Ndërsa përveq mesazheve të dashurisë, modeli i njohur ka zgjedhur që të bëjë edhe një tatuazh tjetër kushtuar Peltz.

Nicola së fundmi ka qenë larg të fejuarit, Brooklyn Beckham dhe familjes së tij.

Për t`i treguar asaj sa po u mungon David, Victoria dhe fëmijët i kanë dërguar trëndafila nga larg asaj.

“E dashur Nicola, jemi shumë krenar me ty. Të dërgojmë shumë dashuri dhe fat!!! Na mungon, David Victoria, Brooklyn, Romeo, Cruz dhe Harper”, shkruante në letrën që ishte pranë trëndafilave magjepsës.

“Ju dua aq shumë”, shkroi në mbishkrimin e fotografisë Nicola duke e shoqëruar shkrimin me figurë duke qarë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat