Anxhela Peristeri publikon versionin final të këngës për Eurovision, fustani i çarë deri në bel i zbulon pjesët intime

Bota e Yjeve

Anxhela Peristeri publikon versionin final të këngës për Eurovision, fustani i çarë deri në bel i zbulon pjesët intime

Më: 2 mars 2021 Në ora: 19:30
Anxhela Peristeri

Anxhela Peristeri publikoi mbrëmjen e djeshme versionin zyrtar të këngës saj “Karma”, me të cilën do përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision.

Image

Në videoklip, këngëtarja u shfaq e veshur me një fustan të bardhë me dekolte të hapur dhe të çarë deri në bel ndërsa ecte e zbathur në rrugë.

Image

Por një detaj që bie në sy është se Anxhela Peristeri nuk ka veshur brendshme.

Teksa ecën një pjesën e çarë të fustanin i zbulohen pjesët intime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat