Zhvishet Dua Lipa tregon linjat trupore

Bota e Yjeve

Zhvishet Dua Lipa tregon linjat trupore

Nga: Bota sot Më: 3 mars 2021 Në ora: 09:47
Dua Lipa

Ajo së fundi ka lansuar albumin e saj, Future Nostalgia, duke u rendtur në top listat botërore të albumeve.

Dhe Dua Lpa dukej mahnitëse derisa pozoi me një palë bikine lartë gjatë një fotosesioni të ri.

Këngëtarja e hitit New Rules ka shfaqur linjat e saj mahnitëse me të brendshme.

Ajo ka pozuar plotë besim me veshjen e saj të vogël./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat