Ryva Kajtazi pozon me plot elegancë

Bota e Yjeve

Ryva Kajtazi pozon me plot elegancë

Më: 4 mars 2021 Në ora: 16:12
Ryva Kajtazi

Këngëtarja ka shijuar sot ditët me diell duke shkrepur edhe fotografi.

E veshur me veshje me ngjyrë të zezë, këngëtarja ka pozuar më shumë stil.

Ajo ka kombinuar veshjen me një palë syze dhe një çantë, shihet se ka pozuar në rrugë pranë një muri me vizatime.

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ka publikuar imazhet e cila i ka vendosur disa emotikona dielli.

Ndryshe, Ryva Kajtazi nuk ka qenë edhe aktive me projekte muzikore gjatë vitit të kaluar mbase ky vit do jetë më aktiv për këngëtaren.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat