Kylie tregon ‘sekretin’ e linjave perfekte trupore

Bota e Yjeve

Kylie tregon ‘sekretin’ e linjave perfekte trupore

Më: 6 mars 2021 Në ora: 15:15
Kylie Jenner

Kylie tregoi si arriti fizikun e përsosur.

Kylie Jenner njihet për linjat trupore, të cilat nuk heziton t’i ekspozojë në secilën paraqitje publike që bën.

Së fundi, ylli televiziv ndau me ndjekësit pamje nga një kënd tjetër ku kalon shumë kohë brenda ditës dhe është fjala për palestër.

Ajo u shfaq e veshur me veshje sportive duke ushtruar, teksa thekson se brenda një dite vrapon 30 minuta, por bën edhe të tjera ushtrime.

Image

Kylie shumë herë është akuzuar edhe për ndërhyrje kirurgjike dhe jo vetëm ajo por edhe motrat e saj. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat