Rihanna shihet me një veshje interesante gjatë shëtitjes në New York

Bota e Yjeve

Rihanna shihet me një veshje interesante gjatë shëtitjes në New York

Më: 7 mars 2021 Në ora: 17:04
Rihanna

Rihanna është parë në qytetin e New York City mbrëmjen e ditës së premte.

Biznesmenja u shfaq duke ecur e vetme, derisa më pas u takua me disa prej miqve të saj në një lokal

33-vjeçarja zgjodhi një veshje interesante, duke kombinuar një xhaketë dhe pantallona të gjera me ngjyrë të zezë e të kaltër.

Image

Përkundër se bënte ftohtë dhe kishte vënë rroba të trasha në trup, Riri vendosi që të mbathë edhe një palë sandale.

Tekstshkruesja mbante edhe një çantë të vogël gjatë shëtitjes dhe kapi flokët e bukura e të zeza pas kokës.

Një paraqitje e tilla vjen pasi artistja muaj më parë kishte realizuar linjën e re të rrobave “Savage x Fenty”. 

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat