Vajza e ish-deputetes shqiptare: Nuk kam provuar kurrë kokainë dhe substanca të tjera

Bota e Yjeve

Vajza e ish-deputetes shqiptare: Nuk kam provuar kurrë kokainë dhe substanca të tjera

Më: 4 prill 2021 Në ora: 13:40
Ada Deda

Ada Deda, modelja e njohur shqiptare ose ndryshe, vajza e ish-deputetes shqiptare Albina Deda, ka qenë e ftuar në puntatën e radhës të #EXPULS.

Ada u bë pjesë e një kamera të fshehtë pak kohë më parë në #EXPULS me një situatë aspak të pakëndshme.

Ada gjendej para një interviste, përballë një vajze qe konsumonte kokainë, kamera e cila u censurua nga YouTube për shkak të përmbajtjes.

E pyetur nëse Ada ka konsumuar ndonjëherë në jetën reale kokainë, ajo me bindje tha jo.

Madje as substanca të tjera tha ajo, dhe nuk ka ndërmend t’i provojë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat