Rita Ora zëvendëson palestrën me ushtrimet e boksit

Bota e Yjeve

Rita Ora zëvendëson palestrën me ushtrimet e boksit

Më: 8 prill 2021 Në ora: 15:40
Rita Ora

Ajo kohët e fundit shijoi një pushim luksoz në lumin piktoresk Hawkesbury gjatë udhëtimit të saj të punës Down Under.

Rita Ora të mërkurën u fotografia ndërsa ajo vizitoi një palestër boksi në Sidnei.

Ylli i muzikës pop u pa duke lënë seancën kardio me një palë sytjena sportive. Rita ekspozoi këmbët e saj të tonifikuara në një palë dollakë të zeza për stërvitje, duke i dhënë një vështrim të shkurtër barkut të saj të tendosur.

Këngëtarja britanike kur erdhi puna për këpucët u pa duke ecur me një palë çizme Ugg. Ajo e mbylli dukjen me një kapelë të markës Calvin Klein që i mbulonte flokët e saj bjonde.

Rita iu dha shikuesve një vështrim të shpejtë në tatuazhet e saj të shumta, duke përfshirë një trëndafil në dorën e saj të djathtë dhe një zonjë që pi duhan në pjesën e saj të brinjëve.

Bukuroshja e lindur në Jugosllavi kishte një fytyrë të plotë grimi për shëtitje. Ajo u aksesua me një byzylykë dhe gjerdan, dhe vathë të varura në veshët e saj.

Rita mbante vetëm një çantë lëkure të zezë dhe një telefon celular në një kasetë rozë të ndritshme. Më vonë, Rita u pa të kthehej në apartamentin e saj në Sidnei, pasi ishte mbuluar me një triko shumëngjyrësh.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat