Kylie Jenner merr vëmendje me veshjen teksa del në mbrëmje me shoqen e saj të ngushtë

Bota e Yjeve

Kylie Jenner merr vëmendje me veshjen teksa del në mbrëmje me shoqen e saj të ngushtë

Më: 11 prill 2021 Në ora: 11:02
Kylie Jenner

Blogerja është e njohur për sensin e saj të shkëlqyeshëm dhe shpesh herë eksperimentues të modës, që nga pantallonat e saj e deri te pjesët me rrjetë që i lënë pak vend imagjinatës.

Të shtunën u kthye në gjërat themelore ndërsa ajo doli për darkë me një palë xhinse të modës me bel të lartë dhe një bluzë.

Jenner, e cila u bashkua me shoqen e saj të ngushtë Anastasia Karanikolaou, bashkoi xhinset e saj të larjes së lehtë me një bluzë argjendi të ndezur.

Pjesa e sipërme, e cila ishte futur pjesërisht në brezin e xhinseve të Kylie, kishte një rripa me dekolte.

Duke përfshirë edhe më shumë argjend në ansamblin e saj të natës, CEO i Kylie Cosmetics mbajti gjërat e domosdoshme në një çantë Birkin dhe zbriti në trotuar në një palë këpucë stileto.

Image

Ajo flokët e saj të gjata i kishte stiluar në valë voluminoze dhe të ndara në mes.

Sa i përket makijazhit, Jenner zgjodhi një pamje minimaliste, të kompletuar me një faqe rozë, buzëkuqin e saj mat.

Kylie dhe Stassie, secila kishte maskat në fytyrë pas mbërritjes, zgjodhën të darkojnë në Giorgio Baldi në Santa Monica.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat