Rita Ora ekspozon linjat në veshje sportive teksa përfundon stërvitjet në një palestër në Sidnei

Bota e Yjeve

Rita Ora ekspozon linjat në veshje sportive teksa përfundon stërvitjet në një palestër në Sidnei

Më: 12 prill 2021 Në ora: 15:07
Rita Ora

Ajo arriti në Australi në fillim të shkurtit për të filmuar sezonin 2021 të The Voice.

Dhe duket, traineri i famshëm Jono Castano po ndihmon të mbajë Rita Orën në formë ndërsa punon në shfaqjen e realitetit të Channel Seven.

Të hënën, ylli i popit 30-vjeçar u pa që po largohej nga palestra Acero në Kensington pas një stërvitje lodhëse me trajnerin personal të Rebel Wilson.

Image

Rita tregoi fizikun e saj të pabesueshëm me një veshje të zezë dhe pantallona të ngushta sportiv me ngjyra kur largohej nga palestra.

Këngëtarja bashkoi ansamblin me një palë atlete të bardha, syze dielli dhe gjithashtu mbante rrathë ari, gjerdan dhe vathë.

Ajo lidhi flokët e saj bionde në pjesën e  lartë të kokës dhe mbajti një shishe në dorë ndërsa ecte drejt makinës së saj.

Image

Rita gjithashtu mbështolli një xhaketë të zezë rreth belit të saj të vogël ndërsa largohej nga ndërtesa.

Stërvitja e Rita erdhi pasi ajo provoi javën e kaluar se të qenit një yll i popit nuk do të thotë gjithmonë që ajo merr trajtimin VIP.

Image

Këngëtarja u ndal në një supermarket Woolworths në New South Wales për të blerë ushqime para se të nisej në një mini-pushim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat