Jehona pozon e zhveshur

Bota e Yjeve

Jehona pozon e zhveshur

Më: 13 prill 2021 Në ora: 00:01
Jehona Dreshaj

Influencuesja e rrjeteve sociale dhe bllogerja, Jehona Dreshaj ka treguar më shumë se duhet në fotot e fundit.

Motra e modelës dhe këngëtarës Afërdita Dresha, Jehona është e njohur për asetet e saj dhe format e kolme që ka.

E tillë ajo shfaqet edhe në fotot e fundit që ka postuar në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet tërësisht e zhveshur derisa trupin e saj e mbulon vetëm me një peshqir në fotot e fundit, derisa dje ajo është parë edhe në bvikine duke treguar kështu asetin e saj kryesor, gjoksin. 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat