Remzie Osmani publikon një fotografi kur ishte në moshën 20 vjeçare

Bota e Yjeve

Remzie Osmani publikon një fotografi kur ishte në moshën 20 vjeçare

Më: 15 prill 2021 Në ora: 08:55
Remzie Osmani

Këngëtarja e zhanrit popullor është rikthyer në kohë me një imazh nga arkiva.

Remzie Osmani ka publikuar një fotografi kur ka qenë në moshën 20 vjeçare.

Fotografia e publikuar e paraqet krejtësisht ndryshe me stilin që e njohim sot. Ajo shihet e veshur me xhinse dhe me flokë natyrale të stilit para tri dekadave.

Image

’20 vjeçe, viti 91’… Edhe ne ishim plot stil, po shyqyr që s’ka pasur Instagram e Facebook e kemi jetuar realitetin”, shkroi në mbishkrimin e imazhit.

Ndryshe, këngëtarja këtë fotografi e ka realizuar diku në një shtet të huaj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat