Rhian “bombardon” me të brendshme

Bota e Yjeve

Rhian “bombardon” me të brendshme

Më: 16 prill 2021 Në ora: 21:49
Rhian Sugden

“Sa i bukur është ky fotosesion?”. Kështu ka thënë Rhian Sugden derisa ka treguar asetet e saj në të brendshme të kaltra, e ku pozon afër një kopshti

Bukuroshja e kolme ka treguar asetet e saj derisa ka bërë foto në të brendshme.

Rhian (34) edhe në këto foto ka shfaqur gjoksin e saj por edhe asetet e tjera.

Modelja duket bukur dhe ka një foto plot glam, kurse në foto duket edhe oborri i shtëpisë së saj në Manchester. 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat