Morena Taraku josh me fotot pa reçipeta para pasqyrës

Bota e Yjeve

Morena Taraku josh me fotot pa reçipeta para pasqyrës

Më: 20 prill 2021 Në ora: 16:54
Morena Taraku

Morena erdhi tëheqëse në fotot e reja nga Dubai.

Sikurse shumë prej të famshmëve tanë, as Morena Taraku nuk e ‘tradhtoi’ Dubain gjatë kësaj periudhe.

Këngëtarja ka zgjedhur që këto ditë të pushojë në plazhet e Dubait, ndërsa të shumta janë fotografitë e videot që po i sjell nga atje.

Në fotografitë e fundit, Morenën e shohim shumë joshëse, të veshur me një palë xhinse dhe një bluzë të shkurtër.

Bluza pa reçipeta dhe tejet e hapur, i zbulonte shumë asaj, ndërsa pamjen e kompletoi me një palë syze të mëdha.

Morena mori poza provokuese para pasqyrës në banjo dhe në dhomën e hotelit ku po qëndron, teksa në plan të parë e kishte barkun e sheshtë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat