Nuk mund të ishte më krenare se kaq! Dua Lipa feston suksesin e radhës të të dashurit të saj

Bota e Yjeve

Nuk mund të ishte më krenare se kaq! Dua Lipa feston suksesin e radhës të të dashurit të saj

Më: 22 prill 2021 Në ora: 10:44
Dua Lipa

Dua Lipa dhe Anwar Hadid po shijojnë prej dy vitesh një histori të bukur dashurie.

Dyshja është fotografuar në një restorant në Londër, teksa festonin lansimin e këngës së re të 21-vjeçarit, të titulluar “Off @ Night”, shkruan “Daily Mail”.

25-vjeçarja shihet duke u përqafuar me të dashurin e saj, e më pas edhe duke i dhuruar një puthje në faqe.

Image

Dyshja ishin nën shoqërinë e mikut të tyre të përbashkët, Chass Bryan.

Në fund ata morën edhe një tortë në të cilën shkruhej “Urime A+”, duke iu referuar single-it që Anwar publikoi të mërkurën.

Image

Motra e këngëtarit, Bella, ndonëse mungonte në mbrëmje, e uroi të vëllain nëpërmjet shpërndarjes së këngës së tij në llogarinë e saj në Instagram.

Image

Dua Lipa u zhvendos në Mbretërinë e Bashkuar për të qenë pranë partnerit të saj, që kur kufizimet për shkak të pandemisë filluan të forcoheshin.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat