Momenti kur Dua Lipa ‘ndezi’ skenën e “Brit Awards”, tregoi të brendshmet duke bërë ‘twerk’

Bota e Yjeve

Momenti kur Dua Lipa ‘ndezi’ skenën e “Brit Awards”, tregoi të brendshmet duke bërë ‘twerk’

Më: 12 maj 2021 Në ora: 08:52
Dua Lipa

Dua Lipa dhuroi performancë elektrizuese në Brit Awards.

Superylli Dua Lipa i entuziazmoi fansat e saj duke treguar të pasmet teksa performoi në skenën e Brit Awards, shkruan The Sun.

25-vjeçarja kishte veshur një mini-fund të shkurtër për performancën e saj, e cila u ekzekutua para ndarjes së çmimeve.

Image

Ajo e kombinoi dukjen seksi me këmishë të bardhë e jelek të verdhë, ndërsa kishte veshur edhe geta provokuese para turmës në O2 Arena të Londrës.

Dua kishte ndryshuar disa kostume që kur mbërriti në tapetin e kuq gjatë mbrëmjes.

Image

Këngëtarja e hitit “Levitating” bëri një paraqitje të guximshme në tapet të kuq, e veshur me një fustan të verdhë.

Pastaj në një klip të regjistruar paraprakisht, Dua u pa duke ecur përgjatë Stacionit të Tubit Charing Cross para se të dilte në skenë.

Ajo doli nga ‘karroca’ e veshur me një pallto të Union Jack para se të zhvishej për të zbuluar veshjen e saj seksi.

Image

Mbrëmë u mbajt edicioni i 41-të i ndarjes së çmimeve “Brit”, të cilat shpërblejnë talentët më të mirë britanik në muzikë.

Image

Derisa ceremonitë e çmimeve “Oscar” dhe “Bafta” këtë vit vendosën që yjet t’i shfaqnin vetëm në distancë, organizatorët britanikë sollën emrat e mëdhenj në një vend, pa distancë sociale e maska. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat