“Beyonce shqiptare”- Publikohet videoja e provave të Anxhela Peristerit për në “Eurovision”, fansat e krahasojnë me artisten me famë botërore

Bota e Yjeve

“Beyonce shqiptare”- Publikohet videoja e provave të Anxhela Peristerit për në “Eurovision”, fansat e krahasojnë me artisten me famë botërore

Më: 12 maj 2021 Në ora: 12:25
Anxhela Peristeri

Edhe pak ditë kanë mbetur që Anxhela Peristeri të ngjitet në skenën e madhe të “Eurovision-it”, ku do të përfaqësojë Shqipërinë me këngën “Karma”.

Këngëtarja ka udhëtuar drejt Roterdamit për të bërë provat e para.

Kanali zyrtar i “Eurovizion” në YouTube ka publikuar një pjesë të performancës së Anxhelës gjatë provave, që i ka mahnitur të gjithë.

Image

Përveç talentit në të kënduar, artistja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve edhe me look-un që ka zgjedhur.

Ajo shihet e veshur me një body me gurë dhe duket në super formë fizike.

Shumë fansa e kanë krahasuar Peristerin me këngëtaren me famë botërore, Beyonce-n.

Image

Anxhela do të ngjitet në skenën e “Eurovision-it” në natën e dytë, më 20 maj dhe do të jetë e 11-ta në radhë që do të performojë.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat