Kim Kardashian zhvishet në bikine

Bota e Yjeve

Kim Kardashian zhvishet në bikine

Nga: Bota sot Më: 13 maj 2021 Në ora: 19:10
Kim Kardashian

Ylli i Keeping Up With The Kardashians, Kim Kardashian dhe gjysëm motra e saj, Kylie Jenner kanë pozuar me bikine bashkë me nënën e tyre Kris Jenner dhe tezen e tyre Shelli Azoff.

Ylli televiziv 40 vjeqar e cila mburret me 324 milionë ndjekësit e mediave sociale shkroi në foto me fjalët 'familja përgjithmonë'.

Kim u shfaq përsëri me të njëjtat bikine sikurse më 21 prill në oborrin e rezidencës së saj prej 60 milionë dollarësh në Hidden Hills.

Kim Kardashian edhe njëherë ka treguar linjat e saj të mirëmbajtura me bikine të zeza./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat