Dua Lipa mblodhi fotot më cute ndër vite për t’i bërë një super urim Rinës për ditëlindje!

Bota e Yjeve

Dua Lipa mblodhi fotot më cute ndër vite për t’i bërë një super urim Rinës për ditëlindje!

Më: 14 maj 2021 Në ora: 13:09
Dua dhe Rina Lipa

Dua Lipa ka sot një arsye për të festuar, pasi motra e saj Rina feston ditëlindjen. Ky është 20 vjetori i saj, ndaj Dua u kujdes t’i bënte një urim special.

Ajo mblodhi fotot më cute ndër vite duke na treguar Duan dhe Rinën e vogël dhe na i kënaqi sytë.

“Dita zyrtare e Rinës. 20 vite me të, gëzuar ditëlindjen zemër! Jam kaq me fat që në këtë jetë kemi njëra-tjetrën, pavarësisht gjithçkaje.”- shkruan Dua.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

 

Dua Lipa është një nga emrat më të mëdhenj të industrisë muzikore në gjithë botën! Dy netë më parë ajo i ka vënë vulën suksesit me 2 çmime të fituara në “Brit Awards”.

Këngëtarja me origjinë shqiptare ishte nominuar në tre kategori dhe prej tyre arriti të rrëmbente çmimet “Këngëtarja më e mirë” dhe “Albumi më i mirë” për albumin e saj “Future Nostalgia”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat