Loredana sërish sjell imazhe me Mozzik-un, por ia mbulon gjysmën e fytyrës

Bota e Yjeve

Loredana sërish sjell imazhe me Mozzik-un, por ia mbulon gjysmën e fytyrës

Më: 14 maj 2021 Në ora: 19:59
Loredana dhe Mozzik

Rep-artistët e njohur, Loredana dhe Mozzik, janë ndër më të pëlqyerit në estradën shqiptare.

Pasi kaluan disa vite në lidhje dhe sollën në jetë fëmijën e parë, dyshja patë mosmarrëveshje që dërguan në ndarje.

Gjatë kësaj periudhe të ndarjes së tyre pati shumë aludime për dyshen, të cilët raportohej se nuk flisnin.

Image

Sidoqoftë kësaj, kohëve të fundit është duke u raportuar se palët janë bashkuar sërish.

Kështu të paktën po duket në disa imazhe të publikuara në rrjetin social Instagram, të shpërndara nga Loredana.

Image

Ajo zgjodhi që të publikojë disa fotografi me Mozzik, por duke ia mbuluar gjysmën e fytyrës.

Nuk I dihet ende nëse dyshja janë bashkuar, apo thjesht po mbajnë raporte për hirë të vajzës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat