Kimblery shfaqet “e nxehtë” në Miami

Bota e Yjeve

Kimblery shfaqet “e nxehtë” në Miami

Më: 14 maj 2021 Në ora: 22:46
Kimberley Garner

Kimberley Garner ka treguar trupin e saj të tonifikuar, të pasmet dhe gjoksin derisa është parë duke shijuar rrezet e diellit në plazhin e Miamit në bikine

Ajo tashmë ka linjën e saj të bikineve “KImberley London” që e ka lansuar më 2013.

Kimberley Garner është dukur sensacionale derisa ka treguar trupin e saj seksi në një ditë në plazhin e Miamit në Florida.

Ish ylli i Made In Chelsea (30), ka treguar në këto foto se ende është një bukuroshe derisa ka treguar trupin e saj si sirenë. 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat