Emily Ratajkowski shkëlqen me dukjen në një dalje publike në New York

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski shkëlqen me dukjen në një dalje publike në New York

Më: 16 maj 2021 Në ora: 10:50
Emily Ratajkowski

Ajo rregullisht e ndez Instagramin me imazhe të figurës së saj të hollë dhe të lakmueshme.

Dhe të shtunën, Emily Ratajkowski u pa përreth në zonën Tribeca të New York City, duke shtyrë djalin e saj të porsalindur Sylvester Apollo me një karrocë fëmijësh.

Modelja, e cila mbush 30 vjeç muajin e ardhshëm, dukej përrallore dhe rrezatuese me një fustan të bardhë tenisi, të plotësuar me një kapele jeshile bejsbolli.

Veshja e bardhë e Emily paraqiti një të çarë të vogël dhe mbështetej bukur mbi ijet dhe kofshët e sipërme.

Në kokën e saj, ajo kishte veshur një kapelë bejsbolli të gjelbër të ndezur të stolisur me një zbukurim të vogël të kuq. Flokët e saj kafe të drejta vareshin në një bisht nga mbrapa.

Emily kishte një çantë të vogël portokalli me vete dhe disa gjerdanë prej ari rreth qafës së saj, bukuroshja e mbajti diellin larg syve të saj me syze të gjera të errëta.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat