Katy Perry po shijon pushimet me vajzën e saj

Bota e Yjeve

Katy Perry po shijon pushimet me vajzën e saj

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 14:58
Katy Perry, Daisy Dove

Katy Perry dhe partneri i saj Orlando Bloom mirëpritën fëmijën e tyre të parë në muajin gusht. Ata u bënë prindër të një vajze, të cilën e quajtën Daisy Dove.

Së fundmi ata kanë udhëtuar drejt Venecias, dhe duket që po e shijojnë pafund kohën që po kalojnë së bashku.

E ulur përkrah të fejuarit të saj të pashëm, ylli i popit dukej më e lumtur se kurrë, teksa po shëtisnin me gondolë këtë të mërkurë.

Image
Katy Perry, Daisy Dove

Katy më pas teksa mbante në krahë të voglën e saj 10-muajshe, nisi të eksplorojë pamjet e Venecias me Orlandon, 44 vjeç.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat