Georgina Rodriguez shfaqet joshëse me rroba banje në setin e ri fotografik

Bota e Yjeve

Georgina Rodriguez shfaqet joshëse me rroba banje në setin e ri fotografik

Më: 19 qershor 2021 Në ora: 20:33
Georgina Rodriguez

E dashura modele e futbollistit Cristiano Ronaldo, 35 vjeç, dukej e bujshme ndërsa pozonte në bikini.

Georgina Rodrigues është partnerja mjaft seksi e futbollistit të njohur Christiano Ronaldo.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku shpesh herë ndan imazhe provokuese me ndjekësit.

Ajo së fundi ka ndarë imazhe të ndryshme me ndjekësit e saj të Instagramit prej ku shihet me bikini të cilat i theksojnë asaj linjat trupore.

Image

Nuk është hera e parë që Georgina modelon për markën e rrobave të banjës, e cila relizoi një sesion fotografik në Prill dhe Mars.

Image

Postimet e tilla ajo nuk i ka të pakëta, pasi po këto paraqitje i kanë mbledhur asaj rreth 25 milionë ndjekës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat