Kim Kardashian pozon në bikini

Bota e Yjeve

Kim Kardashian pozon në bikini

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 10:49
Kim Kardashian

Ajo hodhi poshtë thashethemet gjatë ribashkimit të Keeping Up With The Kardashians natën e kaluar.

Kim Kardashian tregoi se ishte akoma beqare e pranueshme në një bikini seksi që ndau Instagram të premten.

Avokatja aspiruese, 40 vjeç, dukej rrezatuese ndërsa pozoi në bikini të vogël ngjyrë kafe, i cili i linte pak imagjinatës në postim.

Duke pozuar në një sfond të gjelbërimit, Kim nxorri duart nëpër flokët e saj të gjata dhe ofroi një buzëqeshje të butë.

Një tjetër dukje yllin e realitetit e shfaqi nga kamera drejt për të treguar barkun e saj të sheshtë dhe shkëlqimin pa makijazh.

Megjithëse nuk mund të mohohet se Kim është mjaft tërheqëse, ajo shpjegoi se si thashethemet që ajo po del me korrespondentin e CNN Van Jones janë trillime totale.

E pyetur nëse po shihte Jones, Kim qeshi dhe tha: ‘Van më dërgoi sms dhe ishte si: “Kjo thashetheme më ka sjellë kaq shumë takime dhe unë jam shumë mirënjohëse, ndaj të detyrohem ty.”

Cohen gjithashtu u ballafaqua me CEO të KKW Beauty / SKIMS në lidhje me thashethemet që ajo u tha se kishte me këngëtarin Maluma gjatë partisë së nisjes së hotelit Goodtime në Miami më 16 prill.

‘Jo. Unë nuk jam duke dalë me asnjërin. Jo Van Jones, as Maluma, ‘sqaroi Kim.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat