Dafina dhe DJ Geek shpërndajnë çaste intime së bashku

Bota e Yjeve

Dafina dhe DJ Geek shpërndajnë çaste intime së bashku

Më: 21 qershor 2021 Në ora: 14:12
Dafina dhe DJ Geek

Ajo është ndër artistet që ka zakon të thyej tabutë në estradën shqiptare.

Fjala është për Dafina Zeqirin, e cila kohëve të fundit po shihet duke shijuar pushimet e saj.

Në një postim në rrjetin social Instagram, ajo ka publikuar disa imazhe me të cilat ka marrë vëmendje të madhe.

Derisa u pa e lumtur së bashku me të dashurin, DJ Geek, Zeqiri theksoi tiparet e bujshme trupore.

Teksa shijonin kohën së bashku, i dashuri i saj u fotografua duke i puthur të pasmet këngëtares.

Dyshja po ashtu sapo janë kthyer nga pushimet në Turqi, nga mbajtën të azhurnuar ndjekësit.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat