Rita Ora i kërkon mamasë recetën e specave me gjizë

Bota e Yjeve

Rita Ora i kërkon mamasë recetën e specave me gjizë

Më: 22 korrik 2021 Në ora: 00:51
Rita dhe Vera Ora

Rita ka treguar gjithmonë se e pëlqen shumë ushqimin tradicional shqiptar.

Së fundmi ajo mesa duket ka kërkuar që ta shijojë edhe në Los Angeles.

Ka qenë nëna e saj Vera Ora e cila ka publikuar disa pamje që i shoqëron me një mbishkrim, duke theksuar se Rita i ka kërkuar recetën e specave më gjizë.

Image
Insta

“Dita e radhës, Rita Ora ti më pyete se si ta gatuash gjizën me speca në Los Angeles, prandaj ja ku është”, shkroi nëna e këngëtares në mbishkrimin e videos.

Prindërit e këngëtares shqiptare Rita Ora, Besnik dhe Vera Sahatçiu-Ora, kanë bërë ndalesën e radhës në Ulqin pas pushimeve në jugun shqiptar.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat